NASZA OFERTA

Szkoła Biznesu

„Nie bądź zbyt wrażliwy i krytyczny w stosunku do swoich działań. Całe życie jest eksperymentem.” – RalphWaldo Emerson

 

JAK PRZETRWAĆ I ODNIEŚĆ SUKCES W BIZNESIE?

Zastanawiasz się każdego dnia, kiedy witasz nowy dzień, czy to Dziś będzie lepsze niż wczoraj? A może już nie wierzysz w odmianę losu, w lepsze jutro? Może wątpisz i jesteś pełna, pełen obaw i lęków przed tym nowym Dziś, które nie zawsze jest słoneczne o poranku!

Jesteśmy gotowi, by Ci pomóc! Jeżeli zaufasz i skorzystasz z tej oferty, której celem jest przeprowadzenie mentalnego treningu motywacyjnego, mającego obudzić drzemiące w Twojej podświadomości możliwości, których sam odkryć dotąd nie potrafiłaś lub nie potrafiłeś, albow istnienie których nie wierzyłaś lub nie wierzyłeś, to w takim przypadku nie wahaj się i przyjeżdżaj do naszej SZKOŁY.

Świat nie jest taki zły, to ludzie swymi myślami czynią przede wszystkim zło swojemu życiu, ulegając namowom, obcym poglądom, przekonaniom i modzie. Każdy rodzi się z talentami, darami, bo sam jest darem życia, a kwestią sukcesu czy realizacji marzeń jest okrycie w sobie wiary i przekonania, że potrafisz, umiesz i dasz radę!

Nasze warsztaty pomogą Państwu uzyskać wiedzę, jak przetrwać i odnieść sukces w Biznesie, jak uwierzyć w drzemiący w każdym człowieku potencjał i olbrzymie możliwości, jak przełamać niewiarę w siebie, wmawianie sobie, że nie warto, że to się nie powiedzie. Wspólnie zmienimy nastawienie w psychice, duszy i sercu do świata wewnętrznego każdego z Państwa, którzy zechcecie poświęcić nam na początku tylko Jeden Dzień z Państwa Życia. Cóż to jest ten jeden dzień? Czyż nie warto zaryzykować? Skoro może ten jeden dzień odmienić życie i natchnąć nową energią, siłą i mocą każdego z PAŃSTWA!

W naszej SZKOLE BIZNESU połączymy wykłady umożliwiające poznanie trudnych relacji ludzkiej świadomości z podświadomością (których przeciętny człowiek sam z siebie nie jest w stanie zrozumieć) z praktycznymi wykładami opartymi o bogate przykłady ludzi, którym udało się odnaleźć w sobie takiego SIEBIE, jakim się naprawdę JEST!

Wiara, entuzjazm, zapał, nowa energia i siły są w każdym człowieku, tylko swoim zwątpieniem i „karmieniem umysłu” nielogicznymi decyzjami i lękami zakopujemyje głęboko w podświadomości i bez głosu kogoś doświadczonego, kogoś kto potrafi CIEBIE wesprzeć dobrymi radami i przykładami sam nie dasz rady się podnieść. Zamiast czerpać radość z życia, Ty zwyczajnie wegetujesz! Skończysz z tym DZIŚ , bo przyszedł na to najwyższy CZAS!

Wykorzystaj więc tą szansę i dotrzyj tam, gdzie Twój rozum sam nie potrafi sięgnąć – czyli do wnętrza Twej duszy i pozwól wyzwolić w TOBIE wiarę, że podejmując kolejne zadania po tych warsztatach nie będziesz się bała, bał Przegranej! Podamy sposoby na sukces i Państwa wolą będzie, jak i w jaki sposób to wykorzystacie! Wierzymy, że we właściwy i wierzymy też, że z odwagą będziecie uczestniczyć w kolejnych naszych warsztatach motywacyjnych!

Plan Warsztatów:

1. Zajęcia odbywać się będą zawsze w wolną sobotę!

2. Zajęcia trwać będą od godz.10.00 do godz. 18.00 z przerwą na lunch o godz.14.00-15.00.

3. Zajęcia te składać się będą z 4 części:

    - 2 godziny wykładu motywacyjnego

    - BIZNES POWER,

    - 2 godziny zajęć relaksacyjnych,

    - 1,5 godziny wykładu praktycznego

    - BIZNES COACHING,

    - 1, 5 godziny ćwiczeń praktycznych.

4. Warsztaty SZKOŁY BIZNESU gościć będą wyjątkowych ludzi ze świata biznesu, sztuki, nauki, kultury i sportu.

5. Wykłady prowadzić będą specjaliści, doświadczeni menagerowie, ludzie sukcesu i trenerzy psychologii menadżerskiej.

6. Sala wykładowa będzie w Centrum Górskim Korona Ziemi w Zawoi pod Babią Górą.

7. Koszt udziału w warsztatach wynosi jedyne 200 zł netto od osoby. Wystawiamy faktury VAT.

8. Organizatorem SZKOŁY BIZNESU jest firma JANTA – dane poniżej!

9. Pierwsze warsztaty odbędą się w kwietniu 2016 roku.

10. Lista uczestników liczyć będzie każdorazowo maksymalnie 200 osób.

ZAPRASZAMY! Ten JEDEN DZIEŃ zmieni Twoje życie w lepsze na zawsze!!! Nie wahaj się wziąć udziału w najbardziej użytecznej i inspirującej Szkole o jakiej świat słyszał!

ZAPAMIĘTAJ! TAKA SZANSA MOŻE SIĘ JUŻ W TWOIM ŻYCIU NIE POWTÓRZYĆ!

Zapewniamy – pomożemy odnaleźć właściwą motywację i drogę do sukcesu, zwiększyć pewność siebie i odkrywając indywidualne talenty wskazać cele do ich życiowej realizacji!

Zamów już dziś:

www.janta.com.pl

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. +48 338775912 lub 601998811, 531170877

Ilość miejsc ograniczona !!! Zapisy do 31.03.2016 roku !!!

Dla pierwszych 10 osób zniżka 15 %!

Dla klientów sklepu JANTA posiadających kartę Stałego Klienta zniżka 25% na każde zajęcia!

„Jeśli nie zbudujesz swojego marzenia, ktoś inny CIĘ zatrudni, abyś pomógł mu zbudować JEGO” – Tony Gaskins  

Firmy partnerskie

       

 

 

 

 

 

 

 

Free Joomla! template by Age Themes